דוגמאות

אבות ממאדים ואימהות מנוגה: משמעות ייצוג המשפחה בתקשורת בעיני הורים

מאמר אקדמי להורדה בחינם (pdf)

איך לצטט לפי APA

גפן-קושילביץ, ש. (2013). אבות ממאדים ואימהות מנוגה: משמעות ייצוג המשפחה בתקשורת בעיני הורים. מגדר: כתב עת למגדר ופמיניזם, 2, 1-23.

2 - תשלום
3 - אישור הזמנה
תאריך קבלת הסיכום:
היקף הסיכום:

להורים יש לעיתים קרובות נקודות מבט שונות על איך משפחות מוצגות בתקשורת. יש כאלה שמעריכים תיאורים ריאליסטיים וניתנים לקשר, שמאמינים שתמונות אידיאליזציה יכולות ליצור ציפיות לא ריאליות. אחרים טוענים להגדלת הגיוון וההכללה בייצוגים משפחתיים, והדגישו את החשיבות של הצגה של מבנים משפחתיים ורקעים תרבותיים שונים. חששות לגבי תפקידים מגדריים וסטריאוטיפים, ההשפעה על ילדים, והאיזון בין צריכת המדיה והפעילויות המשפחתיות הם נושאים נפוצים. הורים מסוימים רואים במדיה הזדמנות לדיונים משמעותיים על ערכים ויחסים עם ילדיהם. מטרת המחקר הנוכחי היא לבדוק את תפקיד התקשורת כסוכן חיברות מרכזי במשפחה עבור הורים. המחקר התמקד בדרכי הצריכה של התכנים המשפחתיים בטלוויזיה, וגם בפרשנות שלהם על ידי ההורים תוך התייחסות לחשיבות היבטים של מגדר ושל מבנה משפחתי.

 

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

Deep play: Notes on the Balinese cockfight‏

"משחק עמוק: הערות על קרב התרנגולים הבאלינזי" הוא מאמר מכונן של קליפורד גירץ, אנתרופולוג בולט שהוביל עבודת שדה בבאלי, אינדונזיה. החיבור פורסם לראשונה בשנת 1972

לצפיה ←