דוגמאות

Academic Misconduct and Generative Artificial Intelligence: University Students’ Intentions, Usage, and Perceptions

תרמית אקדמית ובינה מלאכותית ג'נרטיבית: כוונות, שימוש ותפיסות של סטודנטים

מאמר אקדמי להורדה בחינם (pdf)

איך לצטט לפי APA

Tindle, R., Pozzebon, K., Willis, R., & Moustafa, A. A. (2023). Academic Misconduct and Generative Artificial Intelligence: University Students’ Intentions, Usage, and Perceptions. PsyArXiv Preprints, 13, 1-10.

קבל תרגום מסוכם של המאמר
2 - תשלום
3 - אישור הזמנה
תאריך קבלת הסיכום:
היקף הסיכום:

השימוש במודלים ג'נרטיביים של אינטליגנציה מלאכותית הולך ונעשה מתוחכם יותר ככל שעובר הזמן. לדוגמא, שימוש נכון בבינה מלאכותית מאפשר כיום ליצור סקירות ספרות ברמה גבוהה, ולשימושים רבים נוספים בתחום האקדמי. ככל שכלי AI למטרות כתיבה אקדמית משתפרים ונעשים שימושיים יותר, נשאלת השאלה האם מדובר ברמאות או שימוש לגיטימי ומתוחכם בכלים טכנולוגיים? אם בעבר רווחה התפיסה שמדובר ברמאות, ככל שעובר הזמן כלי בינה מלאכותית נתפסים יותר ויותר ככלי עזר לגיטימיים בתהליך הכתיבה, שלא רק שאינם פסולים אלא גם שהכשרה נכונה לגבי השימוש בהם, ושימוש נכון בהם במהלך הכתיבה האקדמית הם חיוניים. מטרת המאמר הנוכחי היא לבדוק תפיסות ושימושים של סטודנטים בכלים ג'נרטיביים של בינה מלאכותית במהלך הלימודים האקדמיים.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

ילדים מתגרשים מהוריהם?!

ניכור הורי הוא מונח המתייחס לפעולות מכוונות או לא מכוונות של הורה אחד להפנות את ילדו נגד ההורה השני, אשר לעיתים קרובות מביאות לניכור של

לצפיה ←