דוגמאות

Guidelines on the diagnosis and treatment of foot infection in persons with diabetes (IWGDF 2019 update)

הנחיות לאבחון וטיפול בזיהום כף הרגל אצל חולי סוכרת (עדכון IWGDF 2019)

מאמר אקדמי להורדה בחינם (pdf)

איך לצטט לפי APA

Lipsky, B. A., Senneville, É., Abbas, Z. G., Aragón‐Sánchez, J., Diggle, M., Embil, J. M., … & International Working Group on the Diabetic Foot (IWGDF). (2020). Guidelines on the diagnosis and treatment of foot infection in persons with diabetes (IWGDF 2019 update). Diabetes/metabolism research and reviews, 36, e3280.

קבל תרגום מסוכם של המאמר
2 - תשלום
3 - אישור הזמנה
תאריך קבלת הסיכום:
היקף הסיכום:

קבוצת העבודה הבינלאומית על כף רגל סוכרתית (IWGDF) פרסמה הנחיות מבוססות ראיות על מניעה וניהול מחלת רגל סוכרתית מאז 1999. קווים מנחים אלה מתמקדים באבחון וטיפול בזיהום כף הרגל אצל אנשים עם סוכרת, על פי קווים מנחים להתפתחות הזיהום של IWGDF משנת 2015. ההמלצות מבוססות על מודל הטיפול בחולה, התערבות, השוואה ותוצאות (PICOs), משוב רב ממבקרים ויועצים פנימיים וחיצוניים, וסקירות שיטתיות הנעשות על ידי הוועדה.

המסמך מציע 27 המלצות בתחומים שונים של אבחון רקמות רכות וזיהומי עצם, לרבות סיווג מעודכן לאבחון זיהומים והערכת חומרה. בנוסף, הוא דן במיקרוביולוגיה של זיהומי רגל סוכרתיים, כולל שיטות לאיסוף דגימות ועיבוד לשם זיהוי פתוגנים סיבתיים. המסמך מתייחס גם לגישה הטיפולית עבור זיהומי רגל סוכרתיים, וכולל בחירת טיפול אנטי מיקרוביאלי מתאים עבור זיהומי רקמות רכות וזיהומי עצם, שיקולים לטיפול כירורגי, ואת התועלת של טיפולים משלימים עבור היבטים זיהומיים של בעיות רגל סוכרתיות.

בגרסה מעודכנת זו של המסמך, תוקנו ארבע טבלאות ונתון אחד משנת 2015. העקרונות המפורטים בהנחיה זו לאבחון וטיפול בזיהומים בכף הרגל הסוכרתית יכולים לסייע לקלינאים במתן טיפול משופר לחולים שנפגעו ממצבים אלה.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

How to…do research interviews in different ways

שיפור כישורי הראיון המחקרי הוא קריטי לחוקרים מכמה סיבות. ראשית, ראיונות מחקר משמשים לעיתים קרובות כשיטה העיקרית לאיסוף נתונים איכותניים. כישורי ריאיון יעילים מאפשרים לחוקרים

לצפיה ←