דוגמאות

It’s F**ing Chaos: COVID-19’s Impact on Juvenile Delinquency and Juvenile Justice

זה כאוס מ**יין: ההשפעה של קוביד-19 על עבריינות נוער ומשפט נוער

מאמר אקדמי להורדה בחינם (pdf)

איך לצטט לפי APA

Buchanan, M., Castro, E. D., Kushner, M., & Krohn, M. D. (2020). It’s F** ing Chaos: COVID-19’s impact on juvenile delinquency and juvenile justice. American Journal of Criminal Justice, 45, 578-600.

קבל תרגום מסוכם של המאמר
2 - תשלום
3 - אישור הזמנה
תאריך קבלת הסיכום:
היקף הסיכום:

מאמר זה מספק סקירה ראשונית של הקורונה על עבריינות נוער ומערכת המשפט לנוער בארצות הברית. הוא מציע תובנות חשובות בתחומים מתפתחים במהירות. ההערכות של החוקרים מבוססות על תצפיות שנעשו לאחר כמעט חודשיים של סגרים ועוצרים לאומיים, שכללו אכיפה של ריחוק חברתי ומגבלות על תנועה מחוץ לבית.
החוקרים בחנו איך השינויים הקשורים למגפה השפיעו על ההתנהגות של צעירים בתקופה זו ועל האינטראקציה שלהם עם מערכת המשפט. המחקר נערך ופורסם חודשים ספורים לאחר תחילת נקיטת הצעדים למניעת התפשטות הקורונה, באווירת דחיפות וחירום.

החוקרים שואבים ממחקרים קודמים מקיפים על עבריינות נוער ומערכת המשפט, כמו גם מתיעות מסודר של עדויות במהלך המצב חסר התקדים והממושך הזה. החוקרים מדגישים את החשיבות שבהתחשבות קפדנית בהשפעה הפוטנציאלית של סגרים ועוצרים על תגובות חברתיות ומערכתיות לעבריינות נוער.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

The changes we need: Education post COVID-19

כיצד הקורונה השפיעה על החינוך? האם הקורונה יצרה הזדמנויות לשינוי חינוכי? שאלות אלה ונוספות נידונות במאמר החשוב של ז'או וווטרסטון. לקורונה, כלומר למצב המיוחד שנוצר

לצפיה ←