דוגמאות

Damsels in Discourse: Girls Consuming and Producing Identity Texts Through Disney Princess Play

עלמה בשיח: ילדות צורכות ויוצרות טקסטים זהותיים באמצעות משחק בנסיכות דיסני

מאמר אקדמי להורדה בחינם (pdf)

איך לצטט לפי APA

Wohlwend, K. E. (2009). Damsels in discourse: Girls consuming and producing identity texts through Disney princess play. Reading research quarterly, 44(1), 57-83.

קבל תרגום מסוכם של המאמר
2 - תשלום
3 - אישור הזמנה
תאריך קבלת הסיכום:
היקף הסיכום:

מחקר איכותני שבוחן את אופן המשחק של ילדות בכיתה בהקשר של נסיכות דיסני: אינטרקציה עם דמויות, הפנמה או אתגור של מסרים מהמדיה ובניית נראטיבים אישיים.

המחקר האקדמי על משחקי ילדים וצריכת מדיה עסק בין היתר בדרכים שבהן ילדים צעירים מבינים את על צורות התקשורת שבהן הם נתקלים ומשפיעים עליהן. במסגרת מחקרים אלה, נחקר בין היתר התפקיד של נסיכות דיסני במשחקי הילדים והמסרים שילדים יכולים לפענח מסיפורים אלה. לדוגמה, מחקרים מסוימים בדקו את הדרכים שבהן נערות צעירות מתקשרות עם נסיכות דיסני וכיצד הדמויות הללו עשויות להשפיע על תחושת העצמי שלהן ועל הבנתן את התפקידים המגדריים. מחקרים אחרים בחנו את האופן שבו משחק של ילדים עם נסיכות דיסני מעוצב על ידי ההקשר התרבותי הרחב יותר שבו הם חיים.

המחקר הנוכחי מתמקד בנערות צעירות שהן מעריצות נלהבות של נסיכות דיסני ובוחן את האופן שבו הן ניגשות לזהויות המגדריות ולדיונים הקשורים לסרטים הפופולריים ולצעצועים הקשורים לנסיכות.

 

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

כמה מחשבות על הוראה

אחד הדברים הכי חשובים בלמידה הוא התשוקה ללמוד. מחקרים לכל שנות חקר החינוך הראו באופן עקבי שללא סקרנות וללא תשוקה ללמוד, קשה מאוד ללמוד וגם

לצפיה ←

Motivation in Music Teaching and Learning

כדי לשמור על מעורבות התלמידים בלימודי מוזיקה, כדי ללמוד את היסודות של סולמות וארפג'ים, מורים למוזיקה חייבים תמיד להיות ערניים למה שמניע תלמידים ואיך ליישם

לצפיה ←